DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığına Beko Loder Operatörü Alımı

Belediye Başkanlığına Beko Loder Operatörü Alımı

Kamu işçisi alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Niğde Bahçeli belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Beko Loder Operatörü alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Belediye Başkanlığına Beko Loder Operatörü Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığına Beko Loder Operatörü Alımı

Kamu işçisi alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Niğde Bahçeli belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılması için 1 adet Beko Loder Operatörü alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beko Loder Operatörü ilanı son başvuru tarihi 10.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006015880

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

beko1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bahçeli Belediyesi Beko Loder Operatörü ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP