DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığına 20 İşçi Alımı Yapılacak

Belediye Başkanlığına 20 İşçi Alımı Yapılacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Simav belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet Beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Belediye Başkanlığına 20 İşçi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığına 20 İşçi Alımı Yapılacak

İşçi alımı yapılması için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Simav belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 20 adet Beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Simav belediyesi 20 Beden işçisi ilanı son başvuru tarihi 4.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Simav belediyesi 20 Beden işçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan adres üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Simav belediyesi hizmet binası İnsan kaynakları eğitim müdürlüğü

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

simav1

simav2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Simav belediyesi 20 işçi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Simav belediyesi 20 işçi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Simav belediyesi 20 işçi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Simav belediyesi 20 işçi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Simav belediyesi 20 işçi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Simav belediyesi 20 işçi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

7. Simav belediyesi 20 işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Simav belediyesi 20 işçi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Simav belediyesi 20 işçi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Simav belediyesi 20 işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Simav belediyesi 20 işçi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Simav belediyesi 20 işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Simav belediyesi 20 işçi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Simav belediyesi 20 işçi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP