DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığına 2 Zabıta Memuru Alımı

Belediye Başkanlığına 2 Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Şırnak Belediye Başkanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 2 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
Belediye Başkanlığına 2 Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığına 2 Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Şırnak Belediye Başkanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 2 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şırnak Belediyesi 2 adet Zabıta Memuru alım ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu www.sirnak.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] i mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Yazı İşleri Müdürlüğü’ne Şırnak Belediyesi Hizmet Binası Bahçelievler Mahallesi Cizre Caddesi No:2

sirnak1

sirnak2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Şırnak 2 Zabıta ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Şırnak 2 Zabıta ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP