DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığına 172 Garson Alımı

Belediye Başkanlığına 172 Garson Alımı

Belediye başkanlığı işçi alımı için iş ilanları duyuruları yayınlanmıştır. İlan bilgilerinde İzmir Karaburun belediyesi içinde görevlendirilmek üzere 172 beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Belediye Başkanlığına 172 Garson Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığına 172 Beden İşçisi Alımı

Belediye başkanlığı işçi alımı için iş ilanları duyuruları yayınlanmıştır. İlan bilgilerinde İzmir Karaburun belediyesi içinde görevlendirilmek üzere 172 beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Karaburun belediyesi personel ilanı son başvuru tarihi 18.06.2021 olarak bildirildi.

İzmir Karaburun belediyesi eleman için başvuru yapacak kişilerin kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Merkez Mahallesi Şehit Hakan Algın Caddesi No:8D-1 Karaburun/İzmir

ALIM YAPILAN KADROLAR

118 Garson alımı

38 Mutfak Görevlisi alımı

8 Kasiyer alımı

8 Şef Garson alımı

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

KARABURUN1

KARABURUN2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Karaburun belediyesi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Karaburun belediyesi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Karaburun belediyesi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Karaburun belediyesi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Karaburun belediyesi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Karaburun belediyesi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7. Karaburun belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Karaburun belediyesi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karaburun belediyesi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Karaburun belediyesi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Karaburun belediyesi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Karaburun belediyesi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Karaburun belediyesi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Karaburun belediyesi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP