DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı Veri Hazırlama Memuru Alımı

Belediye Başkanlığı Veri Hazırlama Memuru Alımı

Memur alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Uzgörür Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
Belediye Başkanlığı Veri Hazırlama Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı Veri Hazırlama Memuru Alımı

Memur alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Uzgörür Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Veri Hazırlama  ve Kontrol İşletmeni alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Uzgörür Belediyesi Memur alımı ilanı başvuru tarihi 28.01.2021 tarihinde başlayacak ve 05.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS P3 60 Puan şartı aranmaktadır.

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?efaefc95-ede9-4b7d-bb85-c7b209684f6b

Başvuru yapmak isteyen adayları www.uzgorur.bel.tr internet adresi üzerinden belgelerini yollayabilirler veya aşağıdaki adrese şahsen ya da posta yolu ile başvurabilirler.

UzgörürBelediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü

Fatih  Mahallesi 2. Cadde No:10 Uzgörür Beldesi BULANIK / MUŞ

uzgorur 1

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Uzgörür Belediyesi Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Uzgörür Belediyesi Memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Uzgörür Belediyesi Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Uzgörür Belediyesi Memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Uzgörür Belediyesi Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

6. Uzgörür Belediyesi Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Uzgörür Belediyesi Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Uzgörür Belediyesi Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Uzgörür Belediyesi Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Uzgörür Belediyesi Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Uzgörür Belediyesi Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Uzgörür Belediyesi Memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Uzgörür Belediyesi Memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Uzgörür Belediyesi Memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP