DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı Ve Sulama Birliği 19 Kamu İşçisi Alıyor

Belediye Başkanlığı Ve Sulama Birliği 19 Kamu İşçisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre Belediye Başkanlığı ve Sulama Birlikleri tarafından 19 daimi / sürekli ve geçici kamu işçisi alınacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup şartlar neler, kimler başvuruda bulunabilir. Kamu personeli alımı detayları haberimizde...

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:56
Belediye Başkanlığı Ve Sulama Birliği 19 Kamu İşçisi Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR tarafından yayımlanan ilan ile Belediye Başkanlığı, Sulama Birlikleri tarafından 19 dami ve sürekli kamu işçisi alımı yapılacağını duyurdu. Alımlara kimler başvurabliir, genel şartları ve özel şartları neler. Başvurular başlamış olup 17 Mayıs 2019 tarihinde sona erecektir. Bazı başvurular kuraya tabi olup 30 Mayıs 2019 tarihinde kura çekimleri yapılacaktır. Kamu gurubu ilanları Atlasbet ile kamu personeli alımlarının tüm detayları ile haberimizde ilgililere sunduk.

Konya inşaat sanatkârı personel alımı: Saroz yapı inşaat taahhüt sanayi ve ticaret limited şirketi İŞKUR üzerinden 13 Mayıs 2019 tarihinde yayımlamış olduğu ilana göre başka yerde sınıflandırılmamış kaba inşaat ve ilgili işlerde çalışan sanatkârlar. en az ilköğretim mezunları arasından 18 yaşını doldurmuş erkek adayların alımı yapılmaktadır. 

Tercih edilen ikamet ilçeleri: Konya/merkez, yalıhüyük ,  tuzlukça ,  halkapınar ,  güneysınır ,  emirgazi ,  derbent ,  çeltik ,  ahırlı ,  taşkent ,  selçuklu ,  meram ,  karatay ,  hüyük ,  derebucak ,  altınekin ,  akören ,  yunak ,  seydişehir ,  sarayönü ,  kulu ,  karapınar ,  kadınhanı ,  ılgın ,  hadim ,  ereğli/konya ,  doğanhisar ,  çumra ,  cihanbeyli ,  bozkır ,  beyşehir ,  akşehir olarak verilmiştir.

İşsizlik ödeneği alıyorsanız dikkat:

1. haklı bir nedene dayanmaksızın belirtilen tarihe kadar yapılan çağrıya cevap vermeyen veya görüşmeye gitmeyenlerin işsizlik ödeneği kesilmektedir. 

2. önerilen işi haklı bir nedene dayanmaksızın reddedenlerin ödeneği kesilmekte tekrar başlatılmamaktadır. 

Sosyal yardım yararlanıcılarının dikkatine:

1. haklı bir nedene dayanmaksızın belirtilen tarihe kadar önerilecek işe / programa yönlendirilmek üzere yapılan çağrıya cevap vermeyen veya çağrı sonrasında görüşmeye gitmeyenlerin, bu durumun üçüncü kez tekrarı halinde nakdî düzenli sosyal yardımları bir yıl süreyle kesilecektir. 

2. önerilen işi – programı haklı bir nedene dayanmaksızın üçüncü kez reddedenlerin nakdî düzenli sosyal yardımları bir yıl süreyle kesilecektir.

Alınacak personel daimi ve tam süreli olarak alım yapılacaktır. iş ilan 00004976043 numarası ile 5 kişi 30.haziran.2019 kura saat dilimi: gün boyunca 09:00 – 18:00 5 kişinin alımı yapılacaktır.

Konya saroz yapı inşaat taahhüt sanayi ve ticaret limited şirketi İŞKUR üzerinden 13 Mayıs 2019 tarihinde yayımlamış olduğu ilan detayları:

Başka yerde sınıflandırılmamış kaba inşaat ve ilgili işlerde çalışan sanatkârlar. en az ilköğretim mezunları arasından 18 yaşını doldurmuş erkek adayların başvuruları kabul edilmektedir. tercih edilen ikamet ilçeleri: Konya/merkez ,  yalıhüyük ,  tuzlukçu ,  halkapınar ,  güneysınır ,  emirgazi ,  derbent ,  çeltik ,  ahırlı ,  taşkent ,  selçuklu ,  meram ,  karatay ,  hüyük ,  derebucak ,  altınekin ,  akören ,  yunak ,  seydişehir ,  sarayönü ,  kulu ,  karapınar ,  kadınhanı ,  ılgın ,  hadim ,  ereğli/konya ,  doğanhisar ,  çumra ,  cihanbeyli ,  bozkır ,  beyşehir ,  akşehir.

Kura tarihi : 30 Haziran 2019 kura saat dilimi: gün boyunca 09.00 – 18.00

İş ilan 00004976026 numarası 5 kişi kamuya alınacaktır.

Malatya derme sulama birliği su pompası operatörü alımı kamu: 

Talebe başvuracak adayların dikkatine:

Özel şartlar

1-yazıhan ve battalgazi ilçesinde ikamet etmesi

2-kapalı sistem  sulamalarında en az 2 yıl  çalıştığına dair belge sahibi olmak

3- a2 ehliyet  (sürcü belgesi) sahibi olmak

İstenilen belgelerini  kura 28.05.2019 tarihinde    önce  derme sulama  birlik başkanlığına ibraz etmeleri, belgelerini  ibraze etmeyenlerin başvurusu  kuraya dahil edilmeyeceklerdir.

iş ilan 00004976037 numarası ile kamu / geçici statüsünde 5 kişi alınacaktır.

Afyonkarahisar Selevir sulama birliği personel alım detayları:

Talep geçici olup, çalışma süresi 5 ay 29 gündür. Talebe başvuracak adayların dikkatine; talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il-hizmet merkezi müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli daimi ve geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. ancak, başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmez. Başvuracak adayların su ve tamir işinden anlamaları gerekmektedir.

Başvuruya en az ilköğretim mezunu bay ve bayan 18 yaşını doldurmuş adaylar başvuruda bulunabilir. İkamet adresi şuhut olarak belirtilmiştir.

Noter huzurunda çekilecek olan kura: 23.05.2018 tarihinde saat:11:00’da selevir sulama birliğinde yapılacaktır. çalışma adresi Şuhut balçıkhisar köyü.

İş ilan 00004975867 numarası ile 2 kişi alınacaktır.

Afyonkarahisar Selevir sulama birliği çiftçi zirai sulamacı personel alımı:

Talep geçici olup, çalışma süresi 5 ay 29 gündür. Talebe başvuracak adayların dikkatine; talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il-hizmet merkezi müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli daimi ve geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Ancak, başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmez. Başvuracak adayların bilgisayar kullanmasını bilmesi gerekmektedir.

Noter huzurunda çekilecek olan kura: 23.05.2018 tarihinde saat:11.00’da selevir sulama birliğinde yapılacaktır. Çalışma adresi Şuhut mahmut köyü.

iş ilan 00004975554 numarası ile 1 kişinin alımı yapılacaktır.

Tokat Almus Ataköy Belediye Başkanlığı personel alım detayları:

Alım beden işçisi (genel) en az öğrenim seviyesi: ilköğretim mezunuları bay ve bayan adaylardan 18 yaşını doldurmuş. çalışma adresi: Ataköy Belediye Başkanlığı / almus tarafından İŞKUR üzerinden beden işçisi personel alımı yapılmaktadır.

Kura yeri: Ataköy belediyesi hizmet binası kura tarihi: 27 Mayıs 2019 kura saat dilimi : 10:00 ile 11:00 arasında gerçekleştirilecektir. İş ilan 00004975758 numarası ile 3 kişi alınacaktır.

İstanbul sultan gazi Belediye Başkanlığı otomotiv kaporta işçisi alımı:

Otomotiv kaporta işçisi ilanı başvuru şartları neler.

Otomotiv kaporta işçisi kalfalık belgesine sahip olması 

e sınıfı ehliyet sahibi olması 10 yıl deneyim sahibi.

psikoteknik ve src2 belgesine sahip olması.

Noter kurası 21.05.2019 tarihinde saat 10:00da Sultan gazi Belediyesi nikah salonunda yapılacak.

Kura sonucunda açık iş sayısının 4 katı aday seçilecek olup; adayların mülakat tarihi www.sultangazi.bel.tr web adresinden ilan edilecektir. Kişilere ayrıca tebligat gönderilmeyecek.

iş ilan 00004975153 numarası ile 1 kişi personel alımı gerçekleştirilecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP