DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı Park İşçisi Alımı

Belediye Başkanlığı Park İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Park İşçisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde İzmir Torpalı belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet Park İşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Belediye Başkanlığı Park İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı Park İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Park İşçisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde İzmir Torpalı belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet Park İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İzmir Torpalı belediyesi 4 Park İşçisi ilanı son başvuru tarihi 03.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İzmir Torpalı belediyesi 4 Park İşçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

7 Eylül Mahallesi Aydın caddesi No: 169 Torbalı – İzmir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

torpel park

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Torpalı 4 park işçisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Torpalı 4 park işçisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Torpalı 4 park işçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Torpalı 4 park işçisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Torpalı 4 park işçisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Torpalı 4 park işçisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7. Torpalı 4 park işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Torpalı 4 park işçisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Torpalı 4 park işçisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Torpalı 4 park işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Torpalı 4 park işçisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Torpalı 4 park işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Torpalı 4 park işçisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Torpalı 4 park işçisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP