DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı Motosikletli Kurye Alımı

Belediye Başkanlığı Motosikletli Kurye Alımı

Kamu Motosikletli Kurye alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Çanakkale Ayvacık Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Motosikletli Kurye alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:01
Belediye Başkanlığı Motosikletli Kurye Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı Motosikletli Kurye Alımı

Kamu Motosikletli Kurye alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Çanakkale Ayvacık Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Motosikletli Kurye alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çanakkale Ayvacık Motosikletli Kurye alımı ilanı son başvuru tarihi 24.05.2021 tarihi olarak bildirildi.

Çanakkale Ayvacık Motosikletli Kurye alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin belediye başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ayvacik kurye

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Ayvacık Motosikletli Kurye yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Ayvacık Motosikletli Kurye ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Ayvacık Motosikletli Kurye yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Ayvacık Motosikletli Kurye yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Ayvacık Motosikletli Kurye ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Ayvacık Motosikletli Kurye duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Ayvacık Motosikletli Kurye ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

8. Ayvacık Motosikletli Kurye duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ayvacık Motosikletli Kurye duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Ayvacık Motosikletli Kurye ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ayvacık Motosikletli Kurye yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Ayvacık Motosikletli Kurye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ayvacık Motosikletli Kurye resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Ayvacık Motosikletli Kurye ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP