DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı İlkokul Mezunu Şoför Alımı

Belediye Başkanlığı İlkokul Mezunu Şoför Alımı

Şoför alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanan bilgilerde Bahşılı belediyesi başkanlığı kendi içinde görevlendirilmek üzere 2 adet Şoför alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Belediye Başkanlığı İlkokul Mezunu Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı İlkokul Mezunu Şoför Alımı

Şoför alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. Yayınlanan bilgilerde Bahşılı belediyesi başkanlığı kendi içinde görevlendirilmek üzere 2 adet Şoför alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahşılı belediyesi başkanlığı 2 adet Şoför alımı son başvuru tarihi 24.05.2021 tarihinde son bulacak.

Bahşılı belediyesi başkanlığı 2 adet Şoför alımı için başvuru işlemi gerçekleştirmek için aşağıda bulunan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapılması gerekmekte.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006025488

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

bahsiili

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Bahşılı 2 şoför için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Bahşılı 2 şoför için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Bahşılı 2 şoför için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Bahşılı 2 şoför için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Bahşılı 2 şoför için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Bahşılı 2 şoför için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Bahşılı 2 şoför için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Bahşılı 2 şoför için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahşılı 2 şoför için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Bahşılı 2 şoför için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bahşılı 2 şoför için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Bahşılı 2 şoför için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bahşılı 2 şoför için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Bahşılı 2 şoför için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP