DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Mezunu Kadrolu Taşeron İşçisi Alımı

Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Mezunu Kadrolu Taşeron İşçisi Alımı

Yayımlanan ilana göre Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu kadrolu taşeron işçisi alımı ve Ziraat Mühendisi alımı yayımladı. Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre yaş sınırı 40 yaş olarak açıklanmıştır. Tüm ayrıntıları ile…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:23
Belediye Başkanlığı En Az İlkokul Mezunu Kadrolu Taşeron İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeni yayımlanan ilana göre en az ilkokul mezunu adaylar arasından Belediye Başkanlığı kamu personeli işçi alımı ilanı İŞKUR tarafından yayımlanmıştır. Kamu personeli seçme sınavı KPSS şartı aranmayan ilana 18 ile 40 yaş aralığındaki adayların başvuruları kabul edilecektir.

Belediye büro işçi alımı için en az lise mezunu adaylar arasından 1 kişi istihdam edilmek üzere alım gerçekleştirecektir.

Temizlik işçisi için en az ilkokul mezunu, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları arasından kamu haklarından mahrum olmayan adaylar arasından 1 kişi alınacaktır.

Büro işçisi alımı için önlisans Betgram veya lisans mezunları arasından bilgisayar kullanmasını bilen adaylar arasından 1 kişi alınacak.

Ziraat Mühendisi alımı için ise lisans mezunları, bilgisayar bilen ve bilgisayar konusunda kendini geliştirmiş olan adaylar arasından 1 kişinin alımı yapılacaktır.

Aranan şartlar ve İstenilen belgeler: Kimlik fotokopisi, 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus kayıt örneği ve adli sicil kaydı ile birlikte öğrenim belgeleri istenmekte. Belediye Başkanlığının çıkmış olduğu ilanlar Türkiye geneli alım ilanı ve bazı ilanlarda ise ikamet şartları aranmaktadır. Alımı gerçekleştirecek

Çanakkale/Bayramiç Belediyesi yayımlanan ilana göre ikamet şartı arıyor.

Çanakkale Bayramiçi Belediye Başkanlığı kamu personeli işçi alımı kılavuzu tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP