DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı Daimi Garson Alımı

Belediye Başkanlığı Daimi Garson Alımı

Kamu Garson alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Çanakkale Ayvacık Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 adet Garson alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Belediye Başkanlığı Daimi Garson Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı Daimi Garson Alımı

Kamu Garson alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Çanakkale Ayvacık Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 adet Garson alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çanakkale Ayvacık Garson alımı ilanı son başvuru tarihi 24.05.2021 tarihi olarak bildirildi.

Çanakkale Ayvacık Garson alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin belediye başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ayvacik garson

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.3 adet garson ayvacık yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 3 adet garson ayvacık ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 3 adet garson ayvacık yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 3 adet garson ayvacık yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 3 adet garson ayvacık ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 3 adet garson ayvacık duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. 3 adet garson ayvacık ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8. 3 adet garson ayvacık duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 3 adet garson ayvacık duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 3 adet garson ayvacık ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 3 adet garson ayvacık yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 3 adet garson ayvacık resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

5. 3 adet garson ayvacık ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP