DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı 8 Temizlik İşçisi Alımı

Belediye Başkanlığı 8 Temizlik İşçisi Alımı

Kamu kurumu Temizlik İşçisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 8 adet Temizlik İşçisi yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Belediye Başkanlığı 8 Temizlik İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı 8 Temizlik İşçisi Alımı

Kamu kurumu Temizlik İşçisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanı bilgisinde Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 8 adet Temizlik İşçisi yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi Temizlik İşçisi ilanı son başvuru tarihi 25.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Amasya Gümüşhacıköy Temizlik İşçisi ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006034371

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isci1 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy istihdamı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Temizlik İşçisi Gümüşhacıköy ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP