DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı 45 Şoför Alımı

Belediye Başkanlığı 45 Şoför Alımı

Kamu şoför alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Bursa Nilüfer Belediyesi TARIMAŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere 45 adet şoför alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Belediye Başkanlığı 45 Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı 45 Şoför Alımı

Kamu şoför alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Bursa Nilüfer Belediyesi TARIMAŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere 45 adet şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Nilüfer Belediyesi TARIMAŞ şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 21.05.2021 tarihi olarak bildirildi.

Nilüfer Belediyesi TARIMAŞ şoför alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin belediye başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

bursa sofor 1

bursa sofor2 1

bursa sofor3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Bursa 45 şoför Tarımaş için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Bursa 45 şoför Tarımaş ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Bursa 45 şoför Tarımaş yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Bursa 45 şoför Tarımaş yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Bursa 45 şoför Tarımaş ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Bursa 45 şoför Tarımaş duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Bursa 45 şoför Tarımaş ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Bursa 45 şoför Tarımaş duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bursa 45 şoför Tarımaş duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Bursa 45 şoför Tarımaş ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bursa 45 şoför Tarımaş yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Bursa 45 şoför Tarımaş ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bursa 45 şoför Tarımaş resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Bursa 45 şoför Tarımaş ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP