DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı 22 Hemşire Alımı

Belediye Başkanlığı 22 Hemşire Alımı

Belediye başkanlığı için KPSS'siz personel iş ilanları yayınlandı. Kadrolu kamu personeli alımı iş ilanı duyuruları içerisinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kuruluşu birimlerinde çalıştırılması için 22 adet Hemşire alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:53
Belediye Başkanlığı 22 Hemşire Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı 22 Hemşire Alımı

Belediye başkanlığı için KPSS’siz personel iş ilanları yayınlandı. Kadrolu kamu personeli alımı iş ilanı duyuruları içerisinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kuruluşu birimlerinde çalıştırılması için 22 adet Hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Belediye başkanlığı 22 Hemşire ilanı son başvuru tarihi 27.05.2021 olarak bildirildi.

Aşağıda yazılı bulunan e posta adresine özgeçmiş yollayarak başvuru yapılması gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper hemsire 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – 22 Hemşire lise mezunu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2. 22 Hemşire lise mezunu ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 22 Hemşire lise mezunu yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 22 Hemşire lise mezunu ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

5. 22 Hemşire lise mezunu duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

6. 22 Hemşire lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 22 Hemşire lise mezunu duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

2. 22 Hemşire lise mezunu ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 22 Hemşire lise mezunu yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 22 Hemşire lise mezunu ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 22 Hemşire lise mezunu resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 22 Hemşire lise mezunu ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP