DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı 19 Farklı Branşta 68 Daimi İşçi Alıyor

Belediye Başkanlığı 19 Farklı Branşta 68 Daimi İşçi Alıyor

Yayımlanan ilana göre Büyükşehir Belediye Başkanlığı daimi kamu işçisi alımı yapmaktadır. Kurum dışı ilan ile duyurulan ve 19 farklı kadroda istihdam edilmek üzere 68 daimi işçi alımı yapmakta olup kadro dağılımı ve detaylar haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:48
Belediye Başkanlığı 19 Farklı Branşta 68 Daimi İşçi Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurum dışı ilan ile 19 farklı kadroda 68 daimi  işçi alımı ilanı detaylarında neler var. Kadro dağılımı nasıl adaylar başvurularını nasıl yapacak.

Kadro Dağılımı ve Başvuru Tarihleri:

Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından kurum dışı ilan ile alınacak 68 daimi kamu işçisi kadro dağılımı; 1 kişi ambülans sürücüsü, 5 kişi ön büro elemanı, 9 kişi trafik işçisi, 14 kişi palamarcı, 3 oto mekanikleri, 1kişi kaporta ustası, 2 kişi gemi kızakçısı, 2 kişi greyder operatörü, 3 kişi ekskavatör, 2 kişi iş makineleri bakım ve onarımcısı, 1 gemi inşaatı mühendisi, 1 kişi lastik tamircisi, 2 kişi kaynakçı, 4 kişi çağrı elemanı, 5 kişi elektrik teknisyeni, 1 kişi dalgıç olarak ilan edilmiştir.

Kurum dışı ilana başvurular 2 gün içinde son bulacak. 21 Ekim 2018 tarihinde başlayacak olup 22 Ekim 2019 tarihinde saat- 18:00’da biteceği ilan edilmiştir.

Başvuru adresi neresi; İlgili adaylar başvurularını Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığına şahsen giderek Emek Personel Şirketine başvurularını yapacaklardır.

Genel Başvuru Şartları;

Kurum dışı ilan ile trafik işçisi, temizlik görevlisi ile gemi kızakçısı alımı için en az ilkokul mezunu olması, ulaştırma teknikeri alımı için 2 yıllık önlisans ulaştırma ve trafik hizmetleri bölümünden mezun olması, palamarcı alımı için lise mezunu ile Gemiadamı Belgesine sahip olma şartlarını taşımaları gerekiyor.

Devamında ise kaporta ustası, oto mekanikeri ve otobüs bakım onarımcısı alımı için otomotiv kaporta ustası belgesine sahip olması ve meslek lisesi motor bölümünden mezun olması, ön büro elemanı alımı için meslek liselerinin ön büro bölümünden yada 2 yıllık eğitim veren Turizm ve Otel işletmeciliği bölümünden mezun olanlar.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

Bakımcılar ise; kaynakçı alımı için metal teknolojileri ustalık belgesine sahip olan, iş makineleri bakım ve onarımcısı alımı için otomotiv bakımcısı ustalık belgesi ile meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olanlar, lastik tamircisi alımı için lastikçilik ustalık belgesine sahip olunması gerekmektedir.

Mühendis ve Operatörler; greyder operatörü alımı için lise mezunu ve greyder operatörlüğü ustalık belgesine sahip olunması, gemi inşaatı mühendisi alımı için 4 yıllık gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği bölümünden mezunlar, elektrik teknisyeni alım için meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezunların başvuruları alınacaktır.

Şoförler ve dalgıç; ekskavatör operatörü alımı için en az lise olmakla birlikte kazı yükleyici operatörlüğü belgesi ile (G) sınıfı ehliyeti olması, dalgıç alımı için en lise ve profesyonel sualtı adamı belgeye sahip, çağrı elemanı alımı için en az önlisans mezunları, ambülans sürücüsü alımı için 3 yıllık B sınıfı ehliyetinin olması gerekmektedir.

Belediye 68 Daimi kamu İşçisi alımı detayı için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP