DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı 130 Beden İşçisi Alımı

Belediye Başkanlığı 130 Beden İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Bursa Nilüfer Belediyesi TARIMAŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere 130 beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Belediye Başkanlığı 130 Beden İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye Başkanlığı 130 Beden İşçisi Alımı

Kamu işçisi alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgileri dahilinde Bursa Nilüfer Belediyesi TARIMAŞ bünyesinde çalıştırılmak üzere 130 beden işçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Nilüfer Belediyesi TARIMAŞ işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 21.05.2021 tarihi olarak bildirildi.

Nilüfer Belediyesi TARIMAŞ işçi alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin belediye başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

bursa isci

bursa isci2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. TARIMAŞ işçi alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. TARIMAŞ işçi alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. TARIMAŞ işçi alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. TARIMAŞ işçi alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. TARIMAŞ işçi alımı için ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. TARIMAŞ işçi alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. TARIMAŞ işçi alımı için ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. TARIMAŞ işçi alımı için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TARIMAŞ işçi alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. TARIMAŞ işçi alımı için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. TARIMAŞ işçi alımı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. TARIMAŞ işçi alımı için ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. TARIMAŞ işçi alımı için resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. TARIMAŞ işçi alımı için ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP