DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye Başkanlığı 10 Şoför 26 İşçi 30 Güvenlik 30 Zabıta Alımı İlanı Yayımladı

Belediye Başkanlığı 10 Şoför 26 İşçi 30 Güvenlik 30 Zabıta Alımı İlanı Yayımladı

Yayınlanan ilanda farklı kadroda personel alımı yapılacak. Alınacak personellerin hepsi daimi işçi statüsünde olacak. Kadro dağılımı ise 10 Şoför 26 İşçi 30 Güvenlik 30 Zabıta alımdır. İşte tüm kadroların tek tek detayları haberimizde!

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Belediye Başkanlığı 10 Şoför 26 İşçi 30 Güvenlik 30 Zabıta Alımı İlanı Yayımladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul’da istihdam edilmek üzere belediye bünyesinde işe alınıp Sultangazi Belediyesi daimi işçileri olarak göreve başlamaları için belediye alım ilanı yayınladın. Yayınlanan ilanda toplam 96 kurum dışı kamu işçisi alım ilanı yapılacak. İşte alım yapılacak kadroların kontenjan dağılımı: 

Belediye 10 Şoför Alacak. Şartları neler?

Şoför alımının başvuru şartlarına bakıldığında, Sultangazi ilçe sınırları içinde en az 2 yıl ikamet etme, ağır vasıta araç ehliyeti bulundurma, src-4 belgesi ile psikoteknik belgesi sahibi olma şartı vardır. Ayrıca en az ilkolul mezunun başvuracağı alımda 25 yaşını bitirip 50 altın yaşını doldurmama şartı da yer almaktadır. Deneyim şartı da olan ilanda en az 3 yıl ağır vasıta araç şoförlüğü yapmış olması adaylarda aranan özelliklerdir.

26 Beden İşçisi Alınacak. Şartları neler?

Sultangazi Belediyesi yayımladığı ilanda 26 beden işçisinin de alınacağını ifade etti. İşte o alım duyurusu:

Belediye Başkanlığının alacağı 26 işçinin alım şartları da önem arz etmektedir. Alım şartlarına bakıldığında yine şoför alımında olduğu gibi Sultangazi ilçe sınırları içerisinde en az 2 yıl bulunma şartı varken 20 yaşını doldurmuş olmak ve 51 yaşından gün almamış olma şartı da bulunmaktadır. Bu ilana başvurmak isteyen adaylardan aranan eğitim seviyesi ise en az ilkokul mezunu olmasıdır.

Belediye 30 Güvenlik Alacak. Şartları neler?

Sultangazi Belediyesi’nin alacağı güvenlik görevlisi şartlarına bakıldığında, en az lise mezunu olma şartı diğer ilanlardaki eğitim düzeyinden farklıdır. Bunun dışında 22 yaşını bitirmiş 40 yaşını doldurmamış olması da başvuracak adaylarda aranan şartlardandır. Ayrıca özel güvenlik görevlisi kadrosunda çalışmak isteyen adayların valiliklerce alınmış özel güvenlik kartı da bulunması gerekmekte olup adayın en az 2 yıl Sultangazi il sınırları içinde bulunması da şartlardan birisidir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

30 Zabıta Alınacak. Şartları neler?

İstanbul Sultangazi Belediyesi’nin alım yapacağı kadrolardan bir betsbum diğeri ise zabıta alımıdır. Zabıta alımı için yapılan resmi duyuru şu şekildedir:

Belediyenin alacağı 30 zabıta destek personeli alım şartlarına bakıldığında hemen hemen diğer ilanlarla aynıdır. En az lise mezunu olmak, 01.09.2017 tarihinden itibaren en az 2 yıl Sultangazi ilçe sınırları içerisinde bulunmak bu şartlardan bir kaç tanesidir. Ayrıca zabıta olarak alınacak personelin yaşı 22’yi bitirip 40 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. 

Alımlara Başvurular Nasıl Yapılacak?

İlanın başvuru adresi Uğur Mumcu Mah.No: 54/1 Kat:4 Sultangazi/İstanbul olarak duyurulmuştur. Bu adrese şahsen gidip başvuru yapılması önem arz etmektedir. Çünkü ilana elektronik başvuru kabul edilmeyecektir. Ayrıca belediyenin alım ilana başvuru yapacak adaylar askerlik görevini yerine getirmiş veya askerlik hizmetinden en az iki yıl tecil olmak şartı yer almaktadır. 

İlan duyurusunda yer alan ek bilgiye göre şartları taşıyan tüm personel görüşmeye çağrılacak ve mülakat günü,saati,yeri adaylara SMS ile bildirilecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP