DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BELBİM Proje Ve Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı

BELBİM Proje Ve Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı

BELBİM proje ve ürün yönetimi uzmanı alımı kapsamında yayınlanmış olan güncel kamu personeli alımı ile İstanbul belediyesi kurumu olan Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri bünyesine KPSS şartsız memur alımı yapılacak.

ABONE OL
17 Nisan 2022 23:18
BELBİM Proje Ve Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

BELBİM Proje Ve Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı Duyurusu

BELBİM proje ve ürün yönetimi uzmanı alımı yapmak için yayınladığı duyurular ile İstanbul belediyesine bağlı bulunan Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri birimlerinde KPSS’siz olmak şartı ile kadrolu olarak memur alımı yapılacaktır.

BELBİM Proje Ve Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı Başvuru Şartları

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri vb. bölümlerinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 5 yıl aktif proje yöneticiliği yapmış, tercihen ERP projesinde görev almış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Proje başlatma, planlama, yürütme, izleme, raporlama, dokümantasyon, arşivleme, talep ve bütçe yönetimi konularında deneyim sahibi olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

PMI ve Proje Yönetim Metodolojilerine ve süreçlerine hakim, yazılım geliştirme süreçleri ve metodolojileri hakkında bilgili olması ve Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Sorumluluklarında titiz ve özenli çalışan, ekip çalışmasına ve iletişime açık olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Çözüm ve sonuç odaklı, inisiyatif ve karar alma özellikleri güçlü, analitik düşünme ve hızlı aksiyon alma yeteneği olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

BELBİM Proje Ve Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı

BELBİM Proje Ve Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı

 

BELBİM Proje Ve Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 21.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan kurum sitesi üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP