DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belbim Kuruluşu KPSS Şartsız 8232 TL Maaş ile Kamu Personel Alımı

Belbim Kuruluşu KPSS Şartsız 8232 TL Maaş ile Kamu Personel Alımı

Kamu memur alımı ilanları geneli içinde açıklanmış olan resmi bilgilerde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan BELBİM bünyesinde çalıştırılmak üzere hukuk işleri uzmanı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:53
Belbim Kuruluşu KPSS Şartsız 8232 TL Maaş ile Kamu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul belediyesi memur alımı için kişilerin üniversitelerin lisans veya ön lisansüstü programlarının hukuk fakültelerinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor.

BELBİM KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI

Hukuk uzmanı alımı son başvuru tarihi 2.12.2021 olarak duyuruldu.

Başvuru için aşağıda bulunan site üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

Resmi ilanın belgesi hemen aşağıda lütfen inceleyiniz.

www.kariyer.ibb.istanbul

belbim 2

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Bütün başvuru yapacak olan vatandaşların en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve etkili iletişim kurabilen, temsil ve muhakeme yeteneğine sahip olmaları ayrıca herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İstanbul iş ilanları için çalışmak isteyenlerin iş takip ve işi sonuçlandırma konusunda yetkin olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi ve çevresi ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

Elektronik para hizmetleri kurumu için görev almak isteyenlerin avukatlık ruhsatına sahip olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, bankacılık ve finans hukuku, genel hukuk mevzuatı ve belediye kanunları ile ilgili konulara hakim olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bütün bay ve bayan adayların UYAP kullanabilmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, B1 düzeyinde İngilizce bilmesi ve formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP