DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BDDK Memur Alımı, Sekreter Alımı Ve Şoför Alımı İlanları

BDDK Memur Alımı, Sekreter Alımı Ve Şoför Alımı İlanları

Yayını açıklanmış iş ilanları duyurusunda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK birimlerinde çalıştırılmak üzere 3 sekreter alımı, 3 şoför alımı ve 3 memur alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:55
BDDK Memur Alımı, Sekreter Alımı Ve Şoför Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gerekli olan iş başvurusunu gerçekleştirmek isteyenlerin Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından resmi olarak açıklanmış olan bütün şartları taşımaları gerekiyor.

BDDK KAMU PERSONEL ALIMI BİLGİLERİ

•    BDDK personel alımı son başvuru tarihi 8.12.2021 olarak bildirildi.

•    İş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyenlerin hemen aşağıda yazılı olan resmi devlet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

bddk personel memur 1

BDDK ŞOFÖR, MEMUR VE SEKRETER ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Adayların 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 26’ncı maddesi hükmü kapsamında çalışması yasaklananlardan olmamak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

2.    Bütün başvuru sahiplerinin Bankacılık Kanunu’nun 8’inci maddesinin birinci fıkrasının (a), (b), (c) ve (d) bentlerinde yer verilen şartları taşımak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

3.    Giriş sınavı, “Sekreter” ve “Memur” kadroları için sözlü sınav şeklinde, “Şoför” kadrosu için ise uygulamalı ve sözlü sınav şeklinde iki aşamalı olarak yapılacaktır ve bütün adayların işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

4.    Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı veya Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

5.    Şoför alımı için kişilerin Son başvuru tarihi itibarıyla (B) sınıfı sürücü belgesine en az (5) yıldır sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

6.    Memur alımı için görev almak isteyenlerin Siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakültelerine bağlı bölümlerden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurt içindeki veya yurt dışındaki bölümlerden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP