DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BDDK Kurumu 153 Kişi Kamu Personel Alımı İlanları

BDDK Kurumu 153 Kişi Kamu Personel Alımı İlanları

Son dakika kamu memur alımı kapsamında yayınlanmış olan bilgilerde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) içerisinde çalıştırılmak için 153 Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:50
BDDK Kurumu 153 Kişi Kamu Personel Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güncel kamu personel alımı için başvuracak kişilerin KPSS Lisans sınavlarından 70 puan almış olması ve yazılı ile sözlü aşamaları sırasında başarılı olan vatandaşların, yazılı ve sözlü sınav puanlarının aritmetik ortalaması alınmak suretiyle giriş sınavı başarı puanı tespit edilecektir.

BDDK KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİSİ

•    İzmir belediyesi kadrolu işçi alımı için son başvuru tarihi 15.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Bütün adaylar e devlet sistemine giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan resmi internet sitesi üstünde başvuru yapmaları gerekiyor.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

bddk personel alimi

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Kamu iş ilanları için başvuru gerçekleştirecek olan adayların stresli iş temposuna ayak uydurabilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Öğrenmeye açık, araştırmacı, çözüm ve sonuç odaklı olmaları gerekiyor.

2.    BDDK memur alımı kapsamında çalışmak isteyenlerin detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor.

3.    Bankacılık denetleme kurumu personel alımı için iş başvurusu yapacak vatandaşların düzenli ve planlı çalışması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    Uzman yardımcısı için görev almak isteyen şahısların raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem vermesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve şartname oluşturma konusunda bilgili olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP