DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Baysan kurumuna KPSS'siz şekilde kamu personel alımı

Baysan kurumuna KPSS'siz şekilde kamu personel alımı

KPSS'siz şekilde kamu personel alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan güncel iş ilanları bilgisinde İzmir Baysan kurumuna satış temsilcisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:20
Baysan kurumuna KPSS'siz şekilde kamu personel alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Baysan kurumuna KPSS’siz şekilde kamu personel alımı ilanları için görev almak isteyenlerin kurum tarafından belirtilmiş olan şartları taşımaları gerekiyor.

KPSS’siz kamu personel alımı başvuru şartları

İzmir iş ilanları genelinde çalışmak isteyenlerin görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması gerekiyor.

Baysan personel alımı için çalışmak isteyenlerin açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve görevlendirildikleri birimlerde düzenli çalışmaları gerekiyor.

Kamu kurumu iş ilanları için çalışmak isteyen kişilerin görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması gerekiyor.

Belediye eleman alımları için görev almak isteyenlerin iletişim becerileri güçlü olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İzmir belediyesi personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 6.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı internet sitesi üzerinden işlem yapılması gerekiyor.

www.baysanizmir.com.tr

kamu memur

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP