DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Batman Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Batman Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Kamu Kurumuna İtfaiye eri alımı için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Batman belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 25 İtfaiye eri alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:25
Batman Belediyesi İtfaiye Eri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Batman Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Kamu Kurumuna İtfaiye eri alımı için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Batman belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 25 İtfaiye eri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Batman belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı son başvuru tarihi 2.10.2020 olarak belirtilmiştir.

Batman belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvurmak isteyen adaylar, başvuru formunu doldurduktan sonra bir adet fotoğraf yapıştırıp imzalamalıdırlar.  

İmza olayından sonra aşağıda belirtilmiş olan belgeler ile Batman belediyesi personel AŞ Akyürek mahallesi Petrol İş caddesi No: 11 72070 Batman – Merkez adresine elden veya posta ile başvurmaları gerekiyor.

İrtibat Kişisi bilgisi: Yusuf Nahırcı

Telefon bilgisi: 0 488 213 27 68

GÖRÜŞME VE MÜLAKAT BİLGİLERİ

1. Mülakat yeri Batman Belediyesi Personel AŞ

2. Uygulamalı sınavlar, kadro unvanına ilişkin mesleki bilgi ve yeteneğin ölçülmesi ile araç kullanımı ve sportif dayanıklılık gibi niteliklerini kapsayacak şekilde uygulanacaktır.

3. Boy ve kilo ölçümleri, sağlık görevlileri eşliğinde sınav tarihinde, sınav alanında ve mülakat sınavından önce icra edilecektir.

4. Uygulamalı sınavlar, 100 tam puan üstünden yapılacaktır. Sınav kurulu üyelerince verilen puanlar ayrı ayrı tutanağa geçirilecektir.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR

Batman belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün Kadın ve erkek adaylar İtfaiye eri kadrosuna yapılacak olan kamu personeli alımlarında başvuru özel şartları şu şekildedir:

1 – Batman belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuranlar İtfaiyecilik bölümü ve Yangın Güvenliği ve Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü Önlisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir.

2 – Başvuruda bulunan bütün adayların En az B Sınıfı ehliyet belgesi sahibi olması gerekiyor.

İSTENİLEN BELGELER

a) Batman belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuran bütün adayların Nüfus cüzdanı orijinali veya kurum tarafından onaylanmak için fotokopileri gerekmektedir.

b) Başvuruda bulunan bütün Bay bayan kişilerin Diploma belgelerinin orijinali veya noter tarafından onaylanmış örnekleri ya da e-devlet üstünden alınmış barkotlu mezuniyet belgeleri gerekmekte.

c) Batman belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuranlar adayların Yabancı Okul Mezunu olanlar için Denklik Belgelerinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

d) Batman belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına Başvuru işlemi yapan bütün erkek Adaylar için askerlik ile ilişkilerinin olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

e) Batman belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuran Bay bayan bütün adayların işlerini devamlı bir şekilde yapmalarına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP