DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Banka 5 Farklı Branşta Banka Memuru ve Gişe Yetkilisi Alıyor

Banka 5 Farklı Branşta Banka Memuru ve Gişe Yetkilisi Alıyor

Yayımlanan ilana göre Akbank 5 farklı branşta gişe memuru ve gişe yetkilisi alımı yapılacak. Alınacak personeller en az lise mezunu adaylardan alınacağı duyuruldu. Başvuru şartları ve başvuru şekli nasıl tüm detaylarıyla haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:50
Banka 5 Farklı Branşta Banka Memuru ve Gişe Yetkilisi Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bankanın ilanına göre 5 farklı branşta banka memuru ve gişe yetkilisi alınacağını duyurdu. İlgili adaylar için başvurular başlamıştır. Başvuruda bulunacak adaylar nereden nasıl başvuruda bulunacak, başvuru şartları neler, işte detaylarıyla izlenecek yol.

Gişe Yetkilisi; Şubede her türlü tahsilat ve tediye işlemlerini, kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılış işleyiş ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini gerçekleştirir. 1991 ve sonrası doğumlu Üniversitelerin örgün lisans bölümlerinden mezun erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olanlar.

Gişe Yetkilisi Yarı Zamanlı; Deneyimsiz adaylar için örgün eğitim veren üniversitelerin minimum 3, 4.sınıf öğrencisi deneyimli adaylar için üniversitelerin örgün lisans bölümlerinden mezun haftada 2.5 gün toplam çalışacak.

Genel Başvuru ve engelli alımı; Banka şubeleri gişe yetkilisi, Çağrı Merkezi’nde Çağrı Merkezi Yetkilisi ve Genel Müdürlük’te yer alan farklı birimlerde Yetkili olarak görev yapacak olup 1984 ve sonrası doğumlu en az lise mezunu en az %40 oranında engel raporu bulunan ve güncel raporunu birebir görüşmeler sırasında paylaşması gerekiyor.

İngilizce Bilen ÇM Yetkilisi Alımı; Müşterilerin çağrılarını yanıtlar ve kalite standartlarına uygun olarak hizmet verir. Bankacılık müşteri gelen itiraz ve önerilere çözüm üretir. Kampanya ve ürünlerle ilgili bilgi vererek satışını yapar. Müşterilerin çağrılarını yanıtlar ve hizmet verir. 1991 ve sonrası doğumlu Üniversitelerin lisans ve önlisans bölümlerinden mezun İngilizce çağrıları karşılayabilecek düzeyde akıcı İngilizce konuşabilen erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olanlar.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Finansal Suç ve Uyum Uzmanı; MASAK mevzuatı kapsamında şüpheli işlemlerinin inceler, analizini ve bildirimine dair çalışmaları yapar. İzleme ve kontrol sistemlerinin ürettiği erken uyarıların inceler ve analiz eder. Finansal suç risklerine ilişkin dönemsel trend analizlerinin yapar, raporları hazırlar. En az 1 yıl bankaların uyum, iç kontrol bölümlerinde çalışma deneyimi olan tercihen (AML alanında sertifika sahibi) güçlü iletişim, raporlama ve sunum becerilerine sahip, ofis programlarının kullanımında yetkin olanlar başvuruları kabul edilecektir.

Akbank banka memuru alımı başvurusu için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP