DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Balıkesir Üniversitesi 3 Ebe Alımı

Balıkesir Üniversitesi 3 Ebe Alımı

Ebe alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı ilan bilgilerinde Balıkesir Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Ebe alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:57
Balıkesir Üniversitesi 3 Ebe Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balıkesir Üniversitesi 3 Ebe Alımı

Ebe alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı ilan bilgilerinde Balıkesir Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Ebe alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Balıkesir Üniversitesi Ebe ilanı son başvuru tarihi 29.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanllğı Çağış Yerleşkesi Balıkesir adresine adresine posta yolu ile başvuru yapmaları gerekmekte.

Aşağıda yayınlanmış olan resmi ilanın belgelerin görüntüleri bulunmakta. Lütfen bu belgeleri dikkatlice inceleyiniz.

balikesir2 2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Balıkesir Ebe ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Balıkesir Ebe ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Balıkesir Ebe ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Balıkesir Ebe ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Balıkesir Ebe ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Balıkesir Ebe ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Balıkesir Ebe ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Balıkesir Ebe ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Balıkesir Ebe ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Balıkesir Ebe ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Balıkesir Ebe ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Balıkesir Ebe ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Balıkesir Ebe ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Balıkesir Ebe ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Balıkesir Ebe ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP