DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bakanlık Bünyesine Teknisyen Ve Tekniker Alımı

Bakanlık Bünyesine Teknisyen Ve Tekniker Alımı

Yayınlanmakta olan resmi iş ilanları bilgilerinde Adalet bakanlığı kendi içinde görevlendirilmek üzere İnşaat teknisyeni alımı, makine teknikeri alımı, elektrik teknikeri alımı, mobilya teknisyeni alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
Bakanlık Bünyesine Teknisyen Ve Tekniker Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bakanlık Bünyesine Teknisyen Ve Tekniker Alımı

Teknisyen Ve Tekniker Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi iş ilanları bilgilerinde Adalet bakanlığı kendi içinde görevlendirilmek üzere İnşaat teknisyeni alımı, makine teknikeri alımı, elektrik teknikeri alımı, mobilya teknisyeni alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NELERDİR

Yayınlanmış olan resmi ilan bilgilerinde başvuru yapabilmek için aşağıda bulunmuş olan linki kopyalayın ve yeni sekmede açınız.

https://www.turkiye.gov.tr/adalet-is-basvurusu

Son başvuru tarihi 12.03.2021 olarak açıklanmıştır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bakanlık bünyesine Tekniker ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP