DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bahçelievler Belediyesi KPSS 60 Puan ile 5 Bilgisayar İşletmeni Alımı

Bahçelievler Belediyesi KPSS 60 Puan ile 5 Bilgisayar İşletmeni Alımı

Bilgisayar İşletmeni Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bahçelievler Belediye Başkanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 5 adet Bilgisayar İşletmeni alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
Bahçelievler Belediyesi KPSS 60 Puan ile 5 Bilgisayar İşletmeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bahçelievler Belediyesi KPSS 60 Puan ile 5 Bilgisayar İşletmeni Alımı

Şehir Plancısı Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bahçelievler Belediye Başkanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 5 adet Bilgisayar İşletmeni alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediyesi 5 adet Bilgisayar İşletmeni alım ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

bahcelievler1 5

bahcelievler2 5

bahcelievler3 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

7 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bahçelievler Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP