DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bahçe Bakım Elemanı İş İlanları

Bahçe Bakım Elemanı İş İlanları

Belediye başkanlığı için bahçe işçi alımı iş ilanları yayınlandı. İş ilan bilgisinde Balıkesir Gömeç belediyesi birimlerinde istihdam edilmek üzere 13 tane Bahçe Bakım Elemanı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:13
Bahçe Bakım Elemanı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bahçe Bakım Elemanı İş İlanları

İŞKUR kurumu sitesi aracılığı ile yayınlanmış olan iş ilan bilgilerinde adayların 18 ve 55 yaş arasında olması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Balıkesir Gömeç belediyesi 13 Bahçe Bakım personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 21.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Balıkesir Gömeç belediyesi 13 Bahçe Bakım işçisi alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan kurum adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Mithatpaşa mahallesi Atatürk caddesi No: 112 Gömeç – Balıkesir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Gömeç 3 Bahçe Bakım işçisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Gömeç 3 Bahçe Bakım işçisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Gömeç 3 Bahçe Bakım işçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gömeç 3 Bahçe Bakım işçisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Gömeç 3 Bahçe Bakım işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Gömeç 3 Bahçe Bakım işçisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP