DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ayvacık Belediyesi Büro İşçisi Alımı

Ayvacık Belediyesi Büro İşçisi Alımı

Büro İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çanakkale Ayvacık Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro İşçisi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:40
Ayvacık Belediyesi Büro İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ayvacık Belediyesi Büro İşçisi Alımı

Büro İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Çanakkale Ayvacık Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro İşçisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çanakkale Ayvacık Belediyesi Belediyesi Büro İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 12.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU ADRESİ

Ümmühan Mahallesi Cumhuriyet caddesi No: 3 Ayvacık – Çanakkale

İritbat Kişisi: Mehmet Hüseyin GÜREL

İritbat telefonu: 0 286 712 17 13

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çanakkale Ayvacık Belediyesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP