DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Avrupa Birliği Gençlik Merkezi Personel Alımı

Avrupa Birliği Gençlik Merkezi Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı kurumuna bağlı olan Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'na yani Türkiye Ulusal Ajansı kurumu yazılı ve sözlü sınav ile 58 uzman yardımcısı alımı, 2 avukat alımı, 15 büro görevlisi alımı ve 5 sekreter alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:22
Avrupa Birliği Gençlik Merkezi Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Avrupa Birliği Gençlik Merkezi Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı kurumuna bağlı olan Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’na yani Türkiye Ulusal Ajansı kurumu yazılı ve sözlü sınav ile 58 uzman yardımcısı alımı, 2 avukat alımı, 15 büro görevlisi alımı ve 5 sekreter alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Ulusal Ajansı ilanı son başvuru tarihi 17.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://basvuru.ua.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

avrupa1

avrupa2

avrupa3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 –  Yayınlanan Ulusal Ajansı ilanlarına başvuru yapacak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yayınlanmış olan Ulusal Ajansı iş ilanlarına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Türkiye Ulusal Ajansı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP