DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Atatürk Üniversitesi 121 Kişi Sağlık Personeli Alımı İlanları

Atatürk Üniversitesi 121 Kişi Sağlık Personeli Alımı İlanları

Devlet hastanesi personel alımı kapsamında açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde Atatürk üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire alımı ve sağlık personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:53
Atatürk Üniversitesi 121 Kişi Sağlık Personeli Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başvuru yapacakların Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak. Belgelendirmek kaydıyla 3. Basamak Üniversite Hastanesinde 3 yıl çalışmış olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Üniversite personel alımı için son başvuru tarihi 02.12.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri şahsen Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ve Veteriner Fakültesi Dekanlığı ilgili birimlerine yapacaklardır.

ataturk universitesi

SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Hemşire alımı için kişilerin Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik Bölümü Mezunu Olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu Olması gerekiyor.

Koroner Hemşireliği Sertifikasına sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, hemşirelik Bakım Süreci ve Uygulamaları Sertifikasına sahip olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Röntgen teknisyeni alımı için kişilerin Sağlık Meslek Liselerinin Röntgen Teknisyenliği Bölümü Mezunu Olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Diş Protez Teknolojisi Programı bölümü mezunu olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Mezunu Olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP