DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Atatürk Üniversitesi 121 Kamu Personel Alımı Yapılacak

Atatürk Üniversitesi 121 Kamu Personel Alımı Yapılacak

Kamu iş ilanları ile birlikte yayını gerçekleştirilmiş olan bilgilerde Atatürk üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 121 sağlık personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:54
Atatürk Üniversitesi 121 Kamu Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sağlık personeli alımı için başvuru yapmak isteyenlerin Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik Bölümü veya Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü Mezunu olmaları gerekiyor.

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

Üniversite personel alımı son başvuru tarihi 03.12.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri için şahsen Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığı ve Veteriner Fakültesi Dekanlığı ilgili birimlerine yapacaklardır.

saglik pesoneli alimi

SAĞLIK PERSONELİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Hemşirelik alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmaları, Belgelendirmek kaydıyla 3. Basamak Üniversite Hastanesinde 3 yıl çalışmış olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Anestezi teknikeri alımı için başvurmak isteyenlerin Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi Programı Mezunu Olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Fizyoterapi teknikeri alımı için kişilerin Yükseköğretim Kurumlarının Fizyoterapi programı mezunu olmaları, belgelendirmek kaydıyla 3. Basamak Üniversite Hastanesinde 3 yıl çalışmış olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İlk ve acil yardım teknikeri alımı için başvuru yapmak isteyenlerin İlk ve Acil Yardım programı mezunu olması ve belgelendirmek kaydıyla 3. Basamak Üniversite Hastanesi Acil Yardım Kliniğinde en az 3 yıl çalışmış olmaaskerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP