DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Askeri Bakım Fabrikasına İşçi Alımı

Askeri Bakım Fabrikasına İşçi Alımı

Kamu işçisi alımı için iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde 44 ncü bakım fabrika müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırılması için 1 adet otomotiv boya ustası alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:20
Askeri Bakım Fabrikasına İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Askeri Bakım Fabrikasına İşçi Alımı

Kamu işçisi alımı için iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde 44 ncü bakım fabrika müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırılması için 1 adet otomotiv boya ustası alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

44 ncü bakım fabrika müdürlüğü ilanı son başvuru tarihi 07.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006013452

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

asker2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Askeri Bakım Fabrikasıilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Askeri Bakım Fabrikası ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Askeri Bakım Fabrikasıilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Askeri Bakım Fabrikasıilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Askeri Bakım Fabrikasıilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Askeri Bakım Fabrikasıilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP