DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Askeri Bakım Fabrikası İşçi Alımı

Askeri Bakım Fabrikası İşçi Alımı

Noter Kura çekilişi ile beraber beden işçisi alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. İş ilanı bilgisinde 44 üncü bakım fabrika müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Diğer Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:12
Askeri Bakım Fabrikası İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Askeri Bakım Fabrikası İşçi Alımı

44 üncü bakım fabrika müdürlüğü Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma işçisi alımı ilanı için başvuracak olan bütün adayların en az ilkokul mezunu olması ve ilan bilgileri içinde belirtilmiş olan bütün şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

44 üncü bakım fabrika müdürlüğü 1 adet Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 18.6.2021 olarak açıklanmıştır.

44 üncü bakım fabrika müdürlüğü 1 adet Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma işçisi alımı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006079973

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

bakim3

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Diğer Tahmil-Tahliye işçisi başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Diğer Tahmil-Tahliye işçisi ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Diğer Tahmil-Tahliye işçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Diğer Tahmil-Tahliye işçisi resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Diğer Tahmil-Tahliye işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

3. Diğer Tahmil-Tahliye işçisi iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP