DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aselsan KPSS'siz Personel Ve İşçi Alımı

Aselsan KPSS'siz Personel Ve İşçi Alımı

Kamu personeli alımı yapmak için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda ASELSAN kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı, işçi alımı ve mühendis alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:51
Aselsan KPSS'siz Personel Ve İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aselsan KPSS’siz Personel Ve İşçi Alımı

Kamu personeli alımı yapmak için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda ASELSAN kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı, işçi alımı ve mühendis alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün bay ve bayan adaylar aşağıda bulunan başvuru ekranı linki üzerinde yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

https://login.aselsan.com.tr/login.aspx?app=ISBASVURU

aselsan1

aselsan2

aselsan3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

10 – Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Aselsan KPSS’siz ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Aselsan KPSS’siz ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Aselsan KPSS’siz ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Aselsan KPSS’siz ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Aselsan KPSS’siz ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP