DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Arşiv Görevlisi Alımı

Arşiv Görevlisi Alımı

Belediye personel alımı için yayınlanan kamu personel alımı ilanı bilgilerinde İstanbul iş ilanları geneli içinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Arşiv görevlisi Alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:22
Arşiv Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Arşiv Görevlisi Alımı

İSPER 1 Arşiv görevlisi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların İSPER  Arşiv görevlisi Alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi Alımı son başvuru tarihi 10.07.2021

İSPER 1 tane Arşiv görevlisi Alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper arsiv

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP