DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Arsin Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Arsin Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta memuru alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Trabzon Arsin belediye başkanlığına 2 adet zabıta memuru alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
Arsin Belediyesi Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Arsin Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Zabıta memuru alımı için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Trabzon Arsin belediye başkanlığına 2 adet zabıta memuru alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Trabzon Arsin belediye başkanlığı ilanı başvuru tarihi 10.05.2021 tarihinde başlayacak ve 14.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün bay ve bayan adayların aşağıda yazılı bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları zorunluluğu bulunuyor.

Başvuru Adresi:Yalı Mahallesi Şehit Asteğmen Halil ALBAYRAK Caddesi No.52 Arsin TRABZON

Arsin Belediye Başkanlığı Hizmet Binası

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

trabzon arsin1

trabzon arsin2

trabzon arsin3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

7 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Trabzon Arsin zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP