DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ardahan Üniversitesi Kamu Personel Alımı İlanları

Ardahan Üniversitesi Kamu Personel Alımı İlanları

Kamu personel alımı ilanları genelinde açıklanmış olan duyurular ile Ardahan Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek üzere Spor Uzmanı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Mart 2022 20:35
Ardahan Üniversitesi Kamu Personel Alımı İlanları
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Personel Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu personel alımı kapsamında yayınlanmış olan güncel iş ilanları ile beraber Ardahan Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli olarak spor uzmanı alımı yapacağını açıkladı.

Ardahan Üniversitesi Spor Uzmanı Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu personeli alımı için iş başvurusu yapacak kişilerin alanı ile ilgili olan teknolojileri etkin bir şekilde kullanabilmeli, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, süreç akış şemaları, kanun, yönetmelik, yönerge, organizasyon yapısı hakkında bilgili olması gerekiyor.

Ardahan üniversitesi personel alımı için görev almak isteyenlerin gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapması gerekiyor.

Spor uzmanı alımı için kişilerin mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirilmesini yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini sağlaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

 

Kamu

Kamu personel

 

Ardahan Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 14.3.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler ardahan.edu.tr internet sitesinde “Duyurular” bölümünde bulunan başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulup fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle belirtilen belgelerle birlikte Ardahan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Yenisey Yerleşkesi Rektörlük Binası Kat:3 Çamlıçatak / Ardahan adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP