DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ardahan Üniversitesi Güvenlik Görevlisi, Temizlik Ve İşçi Alımı

Ardahan Üniversitesi Güvenlik Görevlisi, Temizlik Ve İşçi Alımı

Sürekli işçi alımı ile resmi olarak bildirilen iş ilanları bünyesinde Ardahan Üniversitesi bünyesine memur alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:52
Ardahan Üniversitesi Güvenlik Görevlisi, Temizlik Ve İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve KPSS puanlarına göre işleme tabi tutulacaktır ayrıca KPSS puanı eşit olan kişilerin olması esnasında diploma puanına göre değerlendirme gerçekleştirilecektir.

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

•    Kamu kurumu görevlisi alımı için son başvuru tarihi 25.11.2021 olarak bildirildi.

•    İş başvurusu yapmak isteyen bütün bay ve bayan adaylar ilk önce www.ardahan.edu.tr sitesi içinde bulunan duyurular kısmı içindeki başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup fotoğraflarını yapıştırmak ve imzalamak sureti ile belgeleri ile birlikte Ardahan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Yenisey Kampüsü Rektörlük Binası Kat: 3 Çamlıçatak / Ardahan adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

MEMUR, İŞÇİ VE GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Adaylar sadece tek bir unvan için başvuru yapacak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor ve Birden fazla unvana başvuru yapanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

2.    Başvuru bitim tarihi itibariyle 30 yaşını bitirmemiş olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve araştırma yapma becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

3.    Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanlarına başvuracak adaylar için 5188 sayılı Kanunun 10. maddesindeki şartları taşıyor olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları gerekiyor.

4.    Başvuru yapan kişilerin çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmaları gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP