DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ankara üniversitesi kamu bilişim personeli alımı ilanları

Ankara üniversitesi kamu bilişim personeli alımı ilanları

Kamu personel alımı gerçekleştirilmesi amacı ile Ankara üniversitesi tam zamanlı çalıştırılmak üzere sözlü sınavla toplam 7 bilişim personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:30
Ankara üniversitesi kamu bilişim personeli alımı ilanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara üniversitesi kamu bilişim personeli alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olanların ÖSYM tarafından 2020-2021 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Ankara üniversitesi kamu personel alımı başvuru şartları

1.    ASP.NET MVC veya ASP.NET Core MVC teknolojilerini iyi derecede bilmek ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    # programlama dilini ve .NET Framework (4.0 ve üzeri) kütüphanesini iyi derecede bilmek (Bu dil ile en az 1 büyük ölçekli projede çalışmış olmak) ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

3.    Javascript frameworkleri (Angular, React, Vue vb), HTML, CSS gibi Front-End teknolojileri konusunda tecrübeli olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

4.    Nesne yönelimli programla, tasarım kalıpları, SOLID prensipleri ve temiz kod yazma kavramları hakkında bilgi sahibi olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

5.    eniş ölçekli MSSQL, Oracle, PostgreSQL veri tabanlarından en az biri ile entegre uygulama geliştirmiş olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

6.    Yazılım yaşam döngüsünü iyi derecede bilmek ve dokümantasyonunu yapabilmek ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Ankara üniversitesi kamu personel alımı başvuru bilgileri

•    Bilişim personeli alımı son başvuru tarihi resmi olarak 25.01.2022 olarak açıklanmıştır.

•    İş başvurusu işlemleri aşağıda yazılı bulunan link üzerinden online yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Başvuru için tıklayınız

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP