DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi Alımı

Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi Alımı

Kamu Devlet hastanesine Tıbbi Sekreter personel alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış kamu personeli alımı iş ilanları bilgisi içinde Ankara üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi Alımı

Kamu Devlet hastanesine Tıbbi Sekreter personel alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış kamu personeli alımı iş ilanları bilgisi içinde Ankara üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Çocuk Gelişimcisi Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 17.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru

30 yaşından gün almamış olma gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ankara1 8

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimcisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP