DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Anadolu Üniversitesi Memur Alımı – Güncel İlanlar

Anadolu Üniversitesi Memur Alımı – Güncel İlanlar

Güncel ilanlar kapsamı içinde açıklanmış olan Anadolu üniversitesi memur alımı duyurusunda kuruma kamu personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:55
Anadolu Üniversitesi Memur Alımı – Güncel İlanlar
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu personel alımı iş ilanları için çalışmak isteyenlerin Yazılım konusunda 5 yıllık deneyim sahibi olmaları ve Herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması şartı bulunuyor.

Anadolu üniversitesi memur alımı bilgileri

•    Kuruma son başvuru tarihi 13.12.2021 olarak açıklandı.

•    Gerekli olan iş başvurusu işlemleri için www.anadolu.edu.tr internet sitesinde Kurum İçi duyurular bölümü içinde olan iş başvuru formunun doldurularak belirtilen evraklarla beraber Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – Yunus Emre Kampüsü Tepebaşı/Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Üniversitemize ulaşacak şekilde posta ile yapılması gerekmektedir.

anadolu universitesi personel alimi

Güncel memur alımı ilanları başvuru şartları

1.    Yazılım güvenliği ve güvenli yazılım yaşam döngüsü konusunda bilgili ve tecrübe sahibi olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2.    Emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

3.    Kurumsal uygulama yaşam döngüsüne hâkim ve uygulama geliştirme tecrübesine sahip olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Farklı tarayıcı ve mobil uyumluluğu konularında tecrübe sahibi olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı istenen belgeler

•    Başvuru formu (Üniversitemiz Kurum içi Duyurular internet sayfasında bulunmaktadır).

•    T.C. Kimlik kartı fotokopisi.

•    Lisans diploması aslı veya onaylı sureti, yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olunması halinde denklik belgesi aslı veya noter onaylı sureti.

İlginizi Çekebilir:  Karabiga Kent Hizmetleri Memur Alımı

•    Mesleki tecrübeyi belgeleyenler için 2 katı için en az 3 yıl, 3 katı için en az 5 yıl aynı süreler ile eşleşen başvurulan pozisyonda çalışıldığını gösterir belgenin kontrolü amacı ile https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-ve-hizmet-dokumu adresinden alınacak QR kodu içeren barkotlu belge.

•    Genel şartlar başlığının 1-(d) maddesinde belirtilen en az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge.

•    2 adet fotoğraf.

•    KPSS sonuç belgesi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen bilişim personeli adayının KPSS puanı 70 olarak dikkate alınacaktır).

•    Yabancı dil KPDS/ÜDS/YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen belge, (Belge ibraz etmeyen adayların yabancı dil puanı sıfır olarak değerlendirilir.)

•    Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP