DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı İlanları

Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı İlanları

Personel alımı ilanları kapsamında açıklanan resmi duyurular ile Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere memur alımı, temizlik personeli alımı, güvenlik alımı ve işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
17 Mart 2022 11:08
Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Personel Alımı İlanları
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Personel Alımı 2022 İlanları Yayınlandı

Personel alımı 2022 ilanları ile beraber bildirilmiş kamu personeli alımı duyurularında, Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere memur alımı, temizlik personeli alımı, güvenlik alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek.

Personel Alımı 2022 Başvuru Şartları

Memur alımı için iş başvurusu yapacak adayların Yükseköğretim Kurumlarının Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ön lisans programlarının birinden mezun olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Büro personeli alımı için Yükseköğretim Kurumlarının İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi ön lisans programlarının birinden veya Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Temizlik personeli alımı için başvuru yapacak kişilerin 35 yaşından büyük olmaması, Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Güvenlik alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin 35 yaşından gün almamış olması, Yükseköğretim Kurumlarının Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması veya Özel Güvenlik ve Koruma ön lisans programından mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İşçi alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Alparslan Türkeş Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 22.3.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler, aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Balcalı Mah. Çatalan Cad. No:201/1 01250 Sarıçam / ADANA

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

 

Personel Alımı İlanları 2022

Personel Alımı İlanları başvuru

İş Başvurusu İçin İstenen Belgeler

Fotoğraflı Başvuru Formu (Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının web adresinde ilan edilecek olan Başvuru Formu bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulacaktır)

2020 KPSS (B) Sınav Sonuç Belgesi (Sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir.)

Mezuniyet Belgesi (Diploma ön ve arka yüzü fotokopisi veya e-Devletten alınan kare kodlu çıktısı kabul edilir)

Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

Adli Sicil Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.)

Nüfus Cüzdanı / T.C. Kimlik Kartı fotokopisi

Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adaylardan özel güvenlik kimlik kartının aslı veya aslı gibidir onaylı fotokopisi. (Özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.) (Özel güvenlik kimlik kartının belge teslim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olmak.)

Alanında çalışma şartı istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümü. (E-Devlet SGK Tescil ve Hizmet Dökümü sayfasından alınan barkodlu belge)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP