DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Alçı Dekorasyon Ustası Alımı

Alçı Dekorasyon Ustası Alımı

Alçı Dekorasyon Ustası alımı yapılması için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Elazığ Ağın Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Alçı Dekorasyon Ustası alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
Alçı Dekorasyon Ustası Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alçı Dekorasyon Ustası Alımı

Alçı Dekorasyon Ustası alımı yapılması için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda Elazığ Ağın Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Alçı Dekorasyon Ustası alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elazığ Ağın Belediyesi Alçı Dekorasyon Ustası ilanı son başvuru tarihi 22.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen tüm kişilerin kuruma şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Telefon Bilgisi: 0 424 551 20 18

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

agin alci

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

7 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Ağın Alçı Dekorasyon ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP