DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için hemşire alımı, diğer sağlık personeli alımı ve Sağlık Teknikeri Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 08.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvuru işlemi için Alanya Alaaddin Keykubat Personel Daire Başkanlığına posta yolu ya da şahsen yapmaları gerekiyor.

Başvuru formu www.alanya.edu.tr sitesinden indirilecek ve istenen belgeler ile başvuru yapılacaktır.

aladdin 1

aladdin2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Alaaddin Keykubat Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP