DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

İşçi alımı yapılması için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Akdeniz Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 11 adet Sağlık Personeli alımı, hemşire alımı ve diğer sağlık personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

İşçi alımı yapılması için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Akdeniz Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 11 adet Sağlık Personeli alımı, hemşire alımı ve diğer sağlık personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Akdeniz Üniversitesi 11 Sağlık Personeli ilanı son başvuru tarihi 15.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Akdeniz Üniversitesi 11 Sağlık Personeli ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://disbasvuru.akdeniz.edu.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

akdeniz1

akdeniz2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Personeli ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP