DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı

Sağlık personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. İş ilanları bilgileri dahilinde Akdeniz Üniversitesi birimleri içerisinde görevlendirilmek üzere 11 adet Sağlık Personeli alımı, hemşire alımı ve diğer sağlık personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:11
Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi sağlık personeli alımı iş ilanları için başvuru yapacak olan adayların kadrolar için istenen 4 yıllık ve 2 yıllık üniversitelerin belirtilmiş olan bölümlerinden mezun olmaları gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

11 Sağlık Personeli ilanı son başvuru tarihi 15.06.2021.

11 Sağlık Personeli başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://disbasvuru.akdeniz.edu.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

akdeniz1 1

akdeniz2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Sağlık personeli Akdeniz Uni. yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Sağlık personeli Akdeniz Uni.ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Sağlık personeli Akdeniz Uni.yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sağlık personeli Akdeniz Uni.duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Sağlık personeli Akdeniz Uni.ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Sağlık personeli Akdeniz Uni. yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP