DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akdeniz Üniversitesi Mülakatsız 88 Sözleşmeli Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi Mülakatsız 88 Sözleşmeli Personel Alımı

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine göre tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere alınacak sözleşmeli personeller 3 farklı kadroda istihdam edilecek. KPSS taban puan 65 olan Akdeniz Üniversitesinin 88 sözleşmeli personel alım ilanı detayları.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:45
Akdeniz Üniversitesi Mülakatsız 88 Sözleşmeli Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’nin kaliteli üniversitelerinden biri olan ve hastanesinde birçok önemli ameliyatı başarıyla atlatıp ülke gündeminde konuşulan Akdeniz Üniversitesi, Hastanesi olan Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde görevlendirmek üzere personel alacağını kamuoyuyla paylaştı. Yayımlanan duyuruya göre 3 farklı kadroda toplam 88 personel istihdam edilecek. 88 personelden 81 tanesi hemşire, 5 tanesi diğer sağlık personeli ve 2 tanesi de sağlık teknikeri unvanında çalışacak.

Alımların KPSS ile yapılacağı ilanda Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSS(P3) puanı, Önlisans mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSS (P93) puanı dikkate alınacaktır. İlana başvurmak isteyen adayların belirtilen puan türlerinde en az 65 puan alma şartı bulunmaktadır. 

Başvuru şartlarına bakıldığında son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olma şartı da vardır. Herhangi sosyal güvenlik kurumlarından birinde çalışamayacak adayların başvuruda bulunacağı ilan bu geceden itibaren (27 Eyül 2019) 15 gün boyunca geçerli sayılacaktır. 

Akdeniz Üniversitesi’nin alım ilanında belirtilen kadrolar ve istenilen şartlar ise şu şekildedir:

akdenizalimi

Alım ilanı yayımlandıktan sonra adaylar ilana nasıl başvurulacağını da merak etmektedir. İlana başvurmak isteyen adaylar son başvuru günü mesai sonuna kadar Akdeniz Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet adresinde bulunan Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak, istenilen belgelerle birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Müdürlüğü Personel İşleri Birimine şahsen müracaat etmeleri rica olunmaktadır.

Posta ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği ilanda değerlendirmeler KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olup sözlü ya da yazılı sınav yapılmayacaktır. İlanla ilgili tüm detayları Akdeniz Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet adresinden erişebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP