DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aile Bakanlığı SYDV 5 Farklı Şehire 10 Kamu Personeli Alımları

Aile Bakanlığı SYDV 5 Farklı Şehire 10 Kamu Personeli Alımları

Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere 25 Temmuz 2019 tarihinde yayımlanan ilanlara göre 5 farklı şehire 10 kamu personeli alımı yapılıyor. Alım şartları ve detaylarıyla haberimizde…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:58
Aile Bakanlığı SYDV 5 Farklı Şehire 10 Kamu Personeli Alımları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan 25 Temmuz 2019 SYDV memur alımı kamu personeli alımı ilanlarına göre alım şehirleri İstanbul, Bartın, Ağrı, Gümüşhane ve Bitlis illerinde istihdam edilmek üzere 10 kamu personeli alımı yapılacaktır.

Gümüşhane Kürtün 2 Ağustos 2019 tarihi bitimine kadar 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapıyor. 4 Yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarından Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümlerinden, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümlerinin birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve iyi derecede fiilen araç kullanıyor olmak. Müracaat tarihi itibari ile Kürtün ilçesinde en az 6 aydır ikamet ettiğine dair belge ibraz etmek. Bilgisayar programlarını biliyor ve kullanıyor olmak ve bu konuda aldığı eğitimi belgelemek. Vakıf iş ve işlemlerine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması ve seyahat engelinin olmaması. Alınacak personel bayan olduğu için sadece bayan adayların başvurusu değerlendirilecek olup, erkek adayların başvurusu geçersiz sayılacaktır. KPSS 60 puan isteniyor.

İstanbul Bağcılar 3 kişi 2 Ağustos 2019 tarihine kadar sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapıyor. Ofis Programlarını İyi Derecede Kullanabiliyor Olmak. Sosyoloji, Psikoloji, Psikoloji Danışmanlık Ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım, Uluslararası İlişkiler Ve Kamu Yönetimi Bölümlerinden Mezun Olmak. B Sınıfı Veya Daha Üst Sınıf Ehliyete Sahip Olmak Ve Aktif Araç Kullanıyor Olmak. Aday Vakfın Bulunduğu İlçe Sınırları İçinde İkamet Ediyor Olmalı. Son Bir Yıldır Bağcılar İlçesinde İkamet Ediyor Olmak. B Sınıfı Veya Daha Üst Sınıf Ehliyete Sahip Olmak Ve Aktif Araç Kullanıyor Olmak. Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Yapmış Olmak Ya da Muaf Olmak. Ofis Programlarını İyi Derecede Kullanabiliyor Olmak.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

Bartın Amasra 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı 2 Ağustos 2019 tarihi bitimine kadar yapılıyor. Askerlik Görevini Yapmış Olmak. İyi Derecede Bilgisayar Kullanmak Ve Sertifikasına Sahip Olmak. B Sınıfı Ehliyet Sahibi Olup İyi Derecede Araba Kullanma Becerisine Sahip Olmak. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından Sosyoloji, Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Bölümlerinden Mezun Olmak. KPSS P3 Puan Türünden En Az 75 Puan Almış Olmak ve En Az Bir Yıl Süre İçerisinde Amasra İlçesi Sınırları İçerisinde İkamet Ediyor Olmak Şartları Aranacaktır. Başvuru Evrakları: T.C Kimlik Nolu Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Bitirdiği Okul Veya Çıkış Belgesi. Geçerli KPSS Sınav Sonuç Belgesi. 4 Adet Vesikalık Fotoğraf. Askerlik Belgesi. Adli Sicil Kaydı. Varsa İş Deneyimi. Bilgisayar Sertifikası Fotokopisi. B Sınıfı Sürücü Belgesi. En Az 1 Yıl Süre İle İlçemizde İkamet Ettiğine Dair İkametgah Belgesi. Görevini Yapmasına Engel Olabilecek Hastalığı, Sakatlığı Veya Seyahat Engeli Olmadığına Dair Sağlık Raporu

Bitlis Hizan 2 kişi büro görevlisi alımı 1 Ağustos 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir. 4 yıllık lisans eğitimi veren Yüksek Öğretim Kurumlarında sosyal hizmetler, sosyoloji, psikoloji, felsefe, halkla ilişkiler, mühendislik, iktisat, işletme, maliye, kamu yönetimi bölümlerinden mezun olmak. Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile özrü bulunmamak. Seyahat engeli bulunmamak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olmak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya askerlikle ilişkisi Pashacasino bulunmamak. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

Ağrı Taşlıçay 28 Temmuz 2019 tarihi bitimine kadar 1 kişi büro görevlisi ve 2 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapıyor.

Büro görevlisi alımı için; 4 Yıllık Lisans Eğitimi Veren Yüksek Öğretim Kurumlarından Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Muhasebe, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik, İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi Bölümlerinin Birinden Mezun Olmak. Başvuru Yapan Adayların Müracaat Tarihi İtibari İle Taşlıçay İlçesinde En Az 6 Aydır İkamet Ettiğine Dair Belge İle İbraz Etmelidir. 2017/2018 Yılı KPSS P3 Türünde En Az 60 Puan Almış Olmak. Başvuru Şartlarını Taşıdığı Tespit Edilen Adaylar Sistem Tarafından En Yüksek KPSS P3 Puan Türünden Başlamak Üzere Alt Puana Doğru Sıralanarak Alınacak Olan Personel Sayısının 5 Katı Kadar Aday Mülakata Çağırılacaktır. Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Yapmış Olmak Veya Askerlikle İlişkisi Bulunmamak. Vakıf İş Ve İşlemlerine Engel Olabilecek Herhangi Bir Sağlık Sorununun Bulunmaması.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için; 4 Yıllık Lisans Eğitimi Veren Yüksek Öğretim Kurumlarından Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik, İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi Bölümlerinin Birinden Mezun Olmak. En Az B Sınıfı Sürücü Belgesine Sahip Olmak Ve İyi Derecede Fiilen Araç Kullanıyor Olmak. Başvuru Yapan Adayların Müracaat Tarihi İtibari İle Taşlıçay İlçesinde En Az 6 Aydır İkamet Ettiğine Dair Belge İle İbraz Etmelidir. 2017/2018 Yılı KPSS P3 Türünde En Az 60 Puan Almış Olmak. Başvuru Şartlarını Taşıdığı Tespit Edilen Adaylar Sistem Tarafından En Yüksek KPSS P3 Puan Türünden Başlamak Üzere Alt Puana Doğru Sıralanarak Alınacak Olan Personel Sayısının 5 Katı Kadar Aday Mülakata Çağırılacaktır. Erkek Adaylar İçin Askerlik Görevini Yapmış Olmak Veya Askerlikle İlişkisi Bulunmamak. Vakıf İş Ve İşlemlerine Engel Olabilecek Herhangi Bir Sağlık Sorununun Bulunmaması Gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

Aile Bakanlığı SYDV memur alımı başvuru için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP