DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aile Bakanlığı Farklı Branşlarda Memur Kamu Personeli Alıyor

Aile Bakanlığı Farklı Branşlarda Memur Kamu Personeli Alıyor

Aile Bakanlığı yayımladığı ilanlar ile farklı branşlarda memur kamu personeli alacağını duyurdu. 6 Şehre alımlar yapılacak olup branş dağılımları neler, kimler başvuruda bulunabilir, şartları neler, tüm detayları ile…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:56
Aile Bakanlığı Farklı Branşlarda Memur Kamu Personeli Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan ilanlar ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı farklı kadrolarda bünyesinde barındırdığı İl Müdürlüklerine kamu personeli alımı yapacak.

Sosyal yardım incelemem görevlisi alımı: En az lisans mezunları arasından, Bilgisayar ve ofis programlarına hâkim ilgili üniversitelerin bölümlerinden bitirmiş olma şartı ile özel şartlar arasından B sınıfı ehliyete sahip şoförlükte deneyimi olanlar arasından alınacaktır. Son başvuru tarihi 17 Mayıs 2019 olarak 2 kişi İstanbul iline alım yapılacaktır.

Büro görevlisi personeli alımı: Lisans mezunları arasında bilgisayar sertifikasına sahip, iyi derecede bilgisayar bilen ve bunu belgelendiren, B sınıf ehliyet sahibi olan ve iyi derecede araç kullanan. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan adaylar son başvuru tarihi 24 Mayıs 2019 tarihi olarak 1 kişi Manisa İlinde istihdam edilecektir.

Sosyal yardım inceleme görevlisi alımı: En az lisans mezunları arasından, Bilgisayar ve ofis programlarına hâkim ilgili üniversitelerin bölümlerinden bitirmiş olma şartı olanlar. Son başvuru tarihi 17 Mayıs 2019 olarak 1 kişi Ordu iline alım yapılacak.

Büro görevlisi personel alım: Lisans bölümlerinden mezun olmuş, iyi derecede bilgisayar eğitimi almış ve bunu belgeleyen adaylar arasından. Son başvuru 20 Mayıs 2019 olarak 1 kişi Hakkari iline istihdam edilecek.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi: Lisans bölümlerinden mezun, bilgisayar sertifikasına sahip ve ofis programlarını Bahsine iyi derecede kullanabilen ve belgeleyen adaylardan. Özel şartlar bölümünde ise B sınıfı ehliyete sahip ve iyi derecede araç kullanan adaylar arasından son başvuru tarihi 21 Mayıs 2019 olarak Niğde iline 1 kişinin alımı gerçekleştirilecektir.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

Büro görevlisi personel alımı: Yükseköğrenimi tamamlamış lisans mezunları arasından iyi derece Bilgisayar eğitimi almış olan ayrıca sertifika sı bulunan, transkiript belgesi olan adaylar. Son başvuru 21 Mayıs 2019 tarihinde olup B sınıfı ehliyete sahip olan Hakkâri ileni 3 kişinin personel alımı yapılacaktır.

Büro görevlisi personel alım: Lisans mezunları arasından ÖSYM tarafından 2017 ile 2018 KPSSP3 Kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan alan ve B sınıfını sürücü ehliyetine sahip olan adaylar arasından alımlar gerçekleştirilecektir. Son başvuru 15 Mayıs 2019 olarak Samsun iline 1 kişi alınacağı ilan edilmiştir.

Aile Bakanlığı Samsun, Hakkâri, Niğde, Manisa, Ordu ve İstanbul kamu personeli alımı yapmaktadır. KPSS puan türü ve 60 puan esası memur alımı için tüm kadrolarda geçerli. Kadrolar ise Sosyal yardım ve inceleme görevlisi ile birlikte büro görevlisi alımı yapılacak. İlgililer için memur alım kılavuzu aşağıda verilmiştir.

Aile Bakanlığı kamu personeli memur alımı başvuru için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP